Eğlence sektörü Atrax 2015’te buluştu…


atrax

Eğlence sektöründeki tüm firmaları buluşturan ve bizim üçüncü kez katıldığımız Atrax 2015 Eğlence ve Rekreasyon fuarı, sektörünün geldiği noktayı görmemiz açısından oldukça önemliydi. Ulusal ve ulaslararası firmaların katıldığı fuarda tüm ülkelerden ziyaretçiler standları gezerek ürünler hakkında bilgi aldılar. Fuar kapsamında düzenlenen yarışmada Shining Star ödülleri sahiplerini bulurken, Eğlence ve Rekreasyon Konferansı’nda ise sektörün gereksinimleri tartışıldı. Cemer Kent Ekipmanları Genel Müdür Yardımcısı Ömer Cihat Akay, parkların dünü, bugünü ve geleceği hakkında bir konuşma yaptı.

Bu fuarın ana teması; atraksiyon ve rekreasyon endüstrisinin geldiği son boyut üzer
ineydi.  Fuara Türkiye’den ve özellikle yakın coğrafyadan ciddi oranda katılım oldu.

Fuarın en büyüklerinden birisi olan Cemer standına Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Merkez Asya ülkelerinden yoğun bir ilgi vardı. Cemer olarak bu ilgi ve alakadan dolayı ziyaretçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizim açımızdan mevcut bağlantılarımızı güçlendiIMG_4937rme, yeni pazarlara ulaşabilme  ve aynı zamandada sektörü yakından takip etme imkanına ulaştığımız önemli bir etkinlik oldu.

Eğlence sektöründeki son gelişmeler ile basının da ilgi odağı olan fuarda küçükler kadar yetişkinler de eğlenme fırsatı buldu.

OTHER NEWS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *